Cesty Energie

Cesta medicínským kruhem

Cesta medicínským kruhem nás učí rozvíjet schopnost vnímání energie a duše prostřednictvím našeho energetického těla i uvědomění, které nás vede k rozšířenému stavu vědomí.

Tato cesta vychází z  tradice šamanského učení, šamanských technik a rituálů Twisted Hairs Society (Společnosti spletených vlasů). Jedná se o kombinací tradičních šamanských učení domorodých amerických a keltských kmenů. 

Toto učení pracuje s medicínskými kruhy, zejména s Nekonečným kruhem Hvězné Panny a s ceremoniály Šamanských léčivých kruhů. Kolo nebo kruh vyjadřuje v šamanismu hlavní rovnost a hodnotu všech bytostí v očích Ducha. Šamanismus zkoumá naše energetické napojení na vše kolem nás – minerály, rostliny, zvířata a speciálně napojení na našeho ducha a duchovní svět, včetně spojení s našimi předky, naší karmou a naším posvátným snem.

Kurzy cesty medicínským kruhem

Pro ideální vstup na tuto cestu doporučuje se zúčastnit jednoho z úvodních večerů šamanismu. Zde vám představíme “medicínský kruh” – specifické šamanské učení – tak, abychom poznali nové způsoby šamanského vnímání a vymezování se vůči realitě.

Hlouběji se můžete seznámit se šamanským vnímáním světa a s jednoduchými šamanskými rituály prostřednictvím úvodních víkendových kurzů jako např. Beltane – keltská oslava jara, Imbolc – keltská oslava příchodu zimy a temna, Úvodní víkend šamanismu.

Pro ty, kteří mají zájem využít tradiční šamanská učení pro seberozvoj a sebepoznání, je zde roční šamanský výcvik Medicínská cesta.

VEČER V MEDICÍNSKÉM KRUHU

ÚVOD DO ŠAMANISMU

Budu Vám povídat o specifickém šamanském učení – medicínském kruhu tak, jak jsem se učila od svého učitele Johna Hawkena – Twisted Hairs Society (Společnosti spletených vlasů), které studoval u Arwyn Dreamwalker.

O síle a moudrosti kruhu při léčení témat, která dnes nejčastěji řešíme. Sami si vyzkoušíte skrze vlastní zkušenost, jak s moudrostí kruhu pracovat jako s mapou, díky které se dá porozumět veškerému prožitku. Odnesete si inspiraci, jak ji včlenit a používat v každodenním životě.

Je to večer pro všechny, kteří jsou zvědaví, zvídaví a chtějí prozkoumávat co je „za oponou“ a rádi cestují a poznávají NOVÉ.

Program večera:

  • Prožijete svoji schopnost skenování při léčení
  • Začnete si osvojovat nové způsoby vnímání a vymezování se vůči realitě ve všech jejích podobách s respektem a rovností.
  • Prožijete cestování trochu jinak, kde můžete dostat odpověď na otázku, kterou si ten večer přinesete. 

Petra