Cesty Energie

Kurzy tantrické cesty

Tantrická cesta má moc radikálně změnit váš život. Tantra je pro odvážné – pro ty, co od života chtějí více, pro ty, co touží po hlubším prožitku, smyslu, uvědomění a naplnění. Tantrická cesta je určena pro každého, kdo si chce zde na zemi prožít vlastní božskost a posvátnost a zároveň toto propojení pocítit k druhým i k celému vesmíru.

Ideální začátek vaší tantrické cesty představuje úvodní Večerní ochutnávka tantry. V rámci tohoto tříhodinového výletu do světa tantry se seznámíte s jejími základními principy. Vstoupíte do kontaktu s vaším tělem – fyzickým i energetickým – a také vám představíme základní klíče, které vám umožní vstoupit do kontaktu s vaší energií. Nebudou chybět ani jednoduchá praktická cvičení.

Pro ty, kteří se rozhodnout jít tantrickou cestou dál, je určen 

Tantrický úvodní víkend 1, který představuje základní stavební kámen vaší tantrické cesty. Během tohoto dvoudenního kurzu se dostaneme hlouběji do kontaktu s naším tělem, s naší energií a budeme se otevírat nové kvalitě živosti a prožívání. Úvodní tantrické víkendy jsou zábavné, smyslné, nabízí spoustu poučení i překvapení.

Tantrický víkend 2 který navazuje, je tedy pro mírně pokročilé, seznámí vás se strukturou, která vám spíše formou prožitku pomůže v lepší orientaci na této nádherné cestě.

Roční tantrický výcvik Posvátné tělo – Vášnivý duch. Kdo chce kráčet tantrickou cestou jako cestou rozvoje a transformace vlastní osobnosti, má k tomu jedinečnou příležitost na ročním tantrickém výcviku Posvátné tělo – Vášnivý duch, který je hluboce transformační. Výcvik je cestou objevování a praktikování tantrického přístupu k životu a tantrické sexuality. Aby se naše energetické vzorce chování mohly proměnit, je potřeba období nejméně jednoho roku. Výcvik se skládá celkem ze 4 bloků a od druhého bloku je uzavřenou skupinou, jejíž členové se vzájemně doprovázejí a podporují na vzrušující cestě osobní transformace. V rámci uzavřené skupiny se postupně vybuduje prostředí důvěry, které vám umožní jít v rámci praktických cvičení do stále větší hloubky.

Pro účast ve výcviku je předpokladem účast na úvodní víkendové ochutnávce tantry, protože  probraná témata se považují v rámci výcviku již za zvládnutá. S těmito základy budete mít z výcviku větší přínos a prožitek. Pokud nemůžete absolvovat ochutnávku před výcvikem, chceme po účastnících, aby se jí zúčastnili alespoň během výcviku.

Po ukončení základního výcviku se můžete dále vydat na Pokročilý tantrický výcvik, který je určen pouze pro absolventy základního výcviku. Díky nabytým zkušenostem se budete moci pustit v rámci praktických cvičení ještě do větší hloubky. Důraz je kladen na to, jak žít tantru ve všech aspektech svého života.

Aktuální kurzy najdete v Kalendáři kurzů