Cesty Energie

O nás

Mgr. Radmila Holušová patří k mezinárodnímu týmu učitelů Cest Transformace, které založil před mnoha lety jeden z předních Tantrických mistrů, šaman a terapeut John Hawken.

Jejími učiteli byli a jsou Déva Maderu, Alan Lowen, John Hawken. Cestou Tantry jde od roku 2003. Od roku 2016 kdy si vybrala Johna Hawkena jako svého mistra plnohodnotně studovala jeho školu. Po absolvování ročních výcviků bioenergetiky a tantry, tantry pro pokročilé, Dark Eros, šamanismu, byla v roce 2019 Johnem přizvána do učitelského výcviku. Poté se stala členem Johnova týmu Cesty transformace. 

Asistenský tým:

Míra Bureš , Jana Andrlová, Šárka Bočková

Radka

    Cestou tantry se vydala 2003 a předává tuto nádhernou cestu s hlubokou vlastní zkušeností, neboť ví, jak Tantrická cesta mění kvality života, jako jsou sebepojetí, vztahy, seberealizace a plné prožívání života TADY A TEĎ a předává jistý druh rebelie, ve formě neklanění se univerzálním pravdám a Guruům, ale v pěstování a kultivování vnitřního Mistra.

“Často se mně účastníci kurzů ptají, co je pro mně Tantra.

Tak jsem si řekla, že se o svůj pohled podělím.

Tantra není náboženství a přesto je v hluboké úctě k tomu co nás přesahuje. Není žádnou církví a přesto věří v Boha – jehož jste Vy manifestací, tak dokonalí ve své nedokonalosti. Nestaví na piedestal Gurua, protože nás vede k pěstování vnitřního Mistra.

…. a je dobré připomenout, že Tantra není swingers párty, protože má sexualitu v hluboké úctě a posvátnosti. Protože se s péčí a respektem dotýká nejniternější intimity a zranitelnosti každého hledajícího na této nádherné cestě.

Míra

     Jmenuji se Míra a od roku 2017 se profesně věnuji masážím, terapiím, tantře a individuálnímu a partnerskému koučinku. Tantrické myšlenky, stejně tak jako u jiných moudrých učení, přináší zcela nenásilně volbu šťastnějšího života pro každého. Spočívá v lásce, respektu a pokoře, které skrze sebe šíříme dál. Jsem vděčný tantrické filozofii, že mi dala odpověď na vše, co jsem hledal. Není to dogmatické náboženství, je to především porozumění životu, porozumění jeden druhému, porozumění sobě samému. Z nadšeni, vděčnosti a přesvědčení předávám tyto myšlenky dál.
Na své cestě jsem absolvoval tantrické, masérské a šamanské výcviky a kurzy různých učitelů. Za předání toho nejlepšího přístupu k sobě i ke svým klientům děkuji Janu Komedovi, za techniky Andrew Barnesovi a Vojtovi Chládkovi, za ukázku terapeutického mistrovství Johnu Hawkenovi. Absolvoval jsem výcvik Terapeut psychoenergetické transformace (ITP) a v letech 2018, 2019 jsem byl členem týmu tantrického festivalu Art of Being pod vedením Alana Lovena. V posledních letech jsem se účastnil ročního partnerského výcviku Lovemaking a dvouletého Transformačního výcviku Johna Hawkena.

 

Šárka

        

V tomto životě jsem dostala jméno Šárka Bočková a tak, jako každý člověk v něm zastávám mnoho rolí. Jsem dcera, matka, žena, milenka, kamarádka a v prostředí tantrických kurzů, kde se s vámi budu potkávat, budu v roli asistentky. Mým posláním bude podporovat Radku, coby vašeho učitele, a vás, kteří jste se rozhodli vstoupit na cestu změny, cestu transformace.

      Kvalifikaci k tomuto poslání mi dal jednak život sám, ale také několikero učitelů a roky života, které jsem prožila v jejich doprovodu a vedení. Mezi ty učitele, kteří měli pro mou cestu zásadní význam, patří především John Hawken. Prošla jsem několika cestami jeho učení, byla to cesta tantrická, šamanská, cesta Dark Erossu a také na jeho kurzech asistovala.

      S Radkou jsem se poznala během Johnova výcviku “Posvátné tělo, vášnivý Duch” a spolu s ní nastoupila do  Johnova učitelského výcviku. Ten jsem po roce a půl opustila a rozhodla se dál jít vlastní cestou a věnovat se budování svého projektu Zahradní OLLA. Radku znám více jak 5 let a za tu dobu jsem svědkem její změny a růstu a cítím k ní  jako k člověku a učiteli velký respekt a je pro mne radostí ji moci v její cestě pomáhat a podporovat ji.

      A co je tantra? Tantra je pro mne především o pravdě. O lásce k pravdě. O naší individuální pravdě, kterou se učíme uvidět, poznávat a přiznávat nejen svému okolí, ale především sami sobě. Neboť jen když jsme pravdiví a víme, kdo jsme teď v tuto danou chvíli, máme šanci na změnu a můžeme se stát tím, kým býti chceme.

 

Howgh

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.