Cesty Energie

Tantra víkend 2 – Olomouc

4.5.2024 - 5.5.2024

Tantra víkend je pro jednotlivce i páry. Tantrická cesta nás zve k dalšímu kroku na cestě. Tentokrát vám nabídneme ucelený vhled do struktur  procesu vybalancování života, tvorby vztahů s jejich dynamikou a prožívání.

 Vše se odehrává zábavnou, radostnou a smyslnou formou, nabízející spoustu poučení i překvapení. Dostaneme se do našeho těla, do naší citlivosti a do přítomného okamžiku tak hluboko jak jen si to budeme přát. Tím, jak se učíme uvolnit se do naší energie, se léčí oddělenost mezi pohlavím, srdcem a duchem, probouzí se naše schopnost prožívat vášeň a pocítit posvátnost v nás samých i druhých.

Sobota:

  • Začátek v 10:00, pauza na oběd 14 – 15:00
  • Odpolední blok 15-19:00, pauza na lehkou večeři 19:00 – 19:30
  • Večerní blok  19:30 – 21:00 

Neděle: dopolední blok 10:00 – 13:00, odpolední blok 14:00 – 16:00

Bližší popis kurzu

Tantra je cesta pro všechny, kteří se chtějí víc a víc otevřít životu. Pro všechny, kteří mají zájem o rozvoj vlastní osobnosti v oblasti energie, vědomí, tvořivosti, sexuality. Je to cesta pro všechny, kteří chtějí léčit oddělení mezi pohlavím, srdcem a duchem a znovu pocítit posvátnost v nás samých.

Slovo tantra znamená “nástroj expanze”. Tantra je starověká tradice, pocházející z Indie a Tibetu, která nás učí přijetí naší sexuální energie, živosti a radosti jako spirituální cesty k otevření bran vyššího vědomí a extáze. V naší západní civilizaci nám tantra také pomáhá léčit naše sexuální zranění, ať již pocházejí z represe, posedlosti, zneužití či potlačování. Ukazuje nám, jak se těšit z erotické energie prostřednictvím zážitků radostné a meditativní bezcílovosti.

Tantra uctívá jednotu mezi energii a vědomím. Učí, jak se napojit na naší životní energii způsobem, který má moc změnit naše životy a vnést novou kvalitu živosti do sfér našeho každodenního prožívání. Tantra nic nepřikazuje, každý může jít svým vlastním tempem. Je to neuvěřitelná cesta sebeobjevování, sebepřijetí a konečně sebelásky.

Hravým způsobem, za pomoci dechu, pohybu a záměru se napojíme na naší energii tak, abychom se dostali do kontaktu s naší živostí, radostí, vitalitou, se vším, co se skrývá v naší sexuální životní energii. Tak, aby se uvolnily naše strachy, napětí a naše srdce se otevřelo našemu neomezenému energetickému potenciálu.

Tantrická cesta – víkend 2

Datum konání: 4-5.5.2024

Místo konání:  YoFyz, Masarykova třída 822/44, Olomouc, (blízko hlavního nádraží)

Víkendem vás provede Mgr. Radka Holušová z mezinárodního týmu Cest transformace Johna Hawkena spolu se svými asistenty.

S sebou: pohodlné oblečení (na místě je možnost se převléknout), podložku na ležení, podsedák (sedíme na zemi) a plastovou uzavíratelnou lahev na pití a touhu prozkoumávat nové cesty.

Přihlášky posílejte: cestyenergie@gmail.com, nebo využijte přihlašovací formulář

Číslo konta pro zaplacení zálohy: 123-8747930237/0100, jako VS uveďte číslo 20240504.

Do poznámky prosím uveďte své jméno, děkujeme.

Cena: 3 990,- Kč na osobu (Záloha: 2000,- Kč) + strava formou cateringu

ZVÝHODNĚNÁ CENA

včasná platba: při platbě do 4.4. 2024 …… sleva 650,-Kč /os (jednotlivec)

pro páry: sleva pro pár 798,- Kč + při včasné platbě do 4.4.2024 …. 700,- Kč/pár

tzn:

CENA ZA PÁR: 2 x 3 990,- Kč = 7 980,- Kč

sleva 10%: 7 980 – 798 = 7 182,- Kč

včasná platba: 7 182 – 700= 6 482,- Kč 

Platba kurzovného

Pro rezervaci vašeho místa je potřeba dle pokynů k platbě zaplatit zálohu na kurzovné ve stanovené výši.

Dokud tuto zálohu neobdržíme, nelze vaši účast na výcviku garantovat. Obdržení zálohy na náš účet vám potvrdíme emailem.

Záloha u nás zůstává do začátku kurzu, kdy vám bude zaplacená záloha odečtena, a při platbě v hotovosti na místě doplácíte pouze zbytek kurzovného

Ubytování není v ceně semináře zahrnuto, každý účastník si musí zajistit samostatně.   

Strava v ceně 650 Kč na osobu a víkend, je zajištěna formou cateringu (bez masá) platí se na místě v hotovosti (neposílejte platbu za stravu na účet pro kurzovné – v případě zaslání vracíme zpět na váš účet)

  • první den teplý oběd, svačina a večeře
  • druhý den teplý oběd a svačina
  • po celou dobu si bude možno uvařit kávu nebo čaj

Storno

Pokud kurz opustíte, záloha je nevratná a stává se smluvní pokutou.

Pokud chcete zrušit svou účast měsíc před začátkem kurzu, strhneme vám manipulační poplatek 50,- Kč. Pokud chcete svou účast zrušit v době 4 – 1 týden před začátkem kurzu, storno poplatek je 50% zálohy. Pokud chcete zrušit svou účast v době kratší, než 1 týden před začátkem kurzu, storno poplatek je 100% zálohy.

Přihláška na kurz

2. Osoba: